Loading…

Genc Prelvukaj kapet me komentuesin pasi i thanë të mos merret me politikë dhe sport

  • 17/06/2021 | 17:18

Genc Prelvukaj kapet me komentuesin pasi i thanë të mos merret me politikë dhe sport

Këngëtari Genc Prelvukaj është shumë aktiv në rrjetet sociale, ku ndan me ndjekësit më shumë rreth përditshmërisë së tij. Së fundmi përmes një statusi në Facebook, ai ka komentuar ndeshjen e zhvilluar mbrëmë mes Zvicrës dhe Italisë në kuadër të “Euro 2020”, e cila përfundoi me rezultat 3-0 për italianët.


Ndër të tjera, këngëtari ka shkruar: “Shaqiri shfrytëzon një gabim të mbrojtjes dhe kalon në avantazh Zvicrën ndaj Shqipërisë. Ndalet dhe në shenjë respekti ndaj origjinës nuk feston”.

Ai mori komente të shumta teksa një komentues i ka shkruar se të mos merret me sport dhe politikë i cili në komentin e tij kishte një numër gabimesh drejtshkrimore. ndërsa Genci në replikën e tij i ka ofruar Abetaren. “Çka mund t’i thuhet më shumë këtij”, ka shkruar këngëtari.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë