Loading…
Genc Prelvukaj vjen me një super këngë të re: Kushtuar dashurisë
  • 20/03/2019 | 14:46

Genc Prelvukaj vjen me një super këngë të re: Kushtuar dashurisë

Reperi i njohur shqiptar, Genc Prelvukaj ka publikuar një videoklip të ri, transmeton Gazeta Metro.


Kënga është krejtësisht e një stili ndryshe, dhe shumë e vecantë. Ka një tekst të jashtëzakonshëm dhe nje videoklip të realizuar në mënyrën më të mirë dhe të vecantë,të cilen e ka titulluar titulluar “Lule Bore”

Tekstin dhe producimin e këngës e ka bërë vetë reperi ndërkaq video është realizuar nga “Black Fish Entertainment”.

Ky projekt vjen pas “Ylli e Hana”, e që pritet të ketë suksesin e dëshiruar nga publikut dhe fansat e tij.

Genc  Prelvukaj është njëri ndër këngëtarët më të pëlqyer dhe më të ndjekur në skenën muzikore shqiptare./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë