Loading…

Genta Ismaili shfaqet joshëse nga vetura luksoze

  • 26/02/2020 | 20:52

Genta Ismaili shfaqet joshëse nga vetura luksoze

Këngëtarja e njohur shqiptare, Genta Ismajli, vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale.


Ajo me ndjekësit ndan imazhe të ndryshme ndër to edhe me të dashurin e saj turk, lidhje kjo e cila vazhdon të jetë e shumë komentuar.

E para pak minutash e ka publikuar një foto ku shfaqet vetëm dhe me shumë stil brenda veturës luksoze të tipit ‘Mercedes’.

Genta pranë Instastoryt thekson se sot ka qenë një ditë e bukur.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë