Loading…

Genta Ismajli fotografohet duke u puthur me një burrë

  • 12/09/2019 | 08:14

Genta Ismajli fotografohet duke u puthur me një burrë

Genta Ismajli me në fund është parë në krah të një burri.


Këngëtarja, e cila ka disa vite që nuk është në lidhje që prej se ishte ndarë nga Milot Binaku, por sonte në Instastory është parë duke puthur një mashkull.

Ende nuk dihet se kush është ai, edhe pse mund të jetë ndonjë i afërt i këngëtares.

Ndryshe, Genta vazhdon të jetë aktive në skenën e muzikës në Kosovë dhe Shqipëri, por nuk është me në formën e saj sikurse ishte para disa viteve. Këto foto ajo i ka publikuar në InstaStory por që afër saj janë edhe disa persona që menaxhojnë me karrierën e Gentës, kështu që ende nuk dihet se kush është ai.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë