Loading…

Genta ndryshon pamjen: Kështu ka vendosur ta bëj ngjyrën e flokëve

  • 13/06/2019 | 15:16

Genta ndryshon pamjen: Kështu ka vendosur ta bëj ngjyrën e flokëve

Genta Ismajli pas videos duke dridhur të pasmet, ka vendosur t’i befasoj përseri fansat, kësaj here duke ndryshuar ngjyrën e flokëve, transmeton Gazeta Metro.


Përndryshe Genta Ismaili shquhet për stilin e veqant që ka në çdo paraqitje të saj.

E kemi parë shumë herë më ngjyra të ndryshme të flokëve, ndërsa kësaj here ajo është bbërë bjonde.

 

View this post on Instagram

 

g u c c i | t h i s | g u c c i | t h a t

A post shared by Genta Ismajli (@genta.ismajli) on

Derisa në kokë e ka vendosur një kapelë, nuk dihet nëse është paruke, mirëpo ngjyra e bardhë i shkon shumë./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë