Loading…
Genta poston foto ‘perfekte’, i ndodh diçka në buzë |FOTO
  • 11/10/2018 | 22:57

Genta poston foto ‘perfekte’, i ndodh diçka në buzë |FOTO

Këngëtarja Genta Ismajli është dukur e po duket bukur, ama ajo nuk i ka rezistuar tundimit për të bërë operacione plastike, shkruan “Kosovarja”.


Edhe Genta si shumë nga koleget e saj, ka ndërhyrë aty këtu në fytyrë, duke treguar se nuk ka qenë e kënaqur me pamjen natyrale.

Është e dukshme se këngëtarja e njohur kosovare i ka mbushur buzët. Ky ndryshim vërehet qartëzi dhe ka bërë diferëncën në fytyrën e saj, shkruan “Kosovarja”.

Buzët artificiale të Gentes nuk po duken aq në rregull, madje një masë duket sikur ka dalë nga vendi.

 

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë