Loading…

Genta shfaqet me bark të fryrë: Dyshohet se është shtatzënë me të dashurin turk

  • 22/05/2020 | 22:02

Genta shfaqet me bark të fryrë: Dyshohet se është shtatzënë me të dashurin turk

Këngëtarja Genta Ismajli po shijon lidhjen e saj të dashurisë me biznesmenin turk, Hysen Usta.


Prej disa kohësh ajo ka zyrtarizuar lidhjen me biznesmenin, ndërsa dyshohet se është në pritje të fëmijës së saj të parë. Të gjitha spekulimet nisën nga fotografia e saj e fundit e publikuar në Instagram.

E veshur me një fustan të bardhë, vihet re së barku i saj është i rrumbullakosur. Nuk kanë munguar komentet e ndjekësve të cilëve nuk i shpëtoi ky detaj dhe nisën me komentet “shtatzënë”.

Edhe në shkurt të këtij viti, Genta Ismajli u komentua që është shtatzënë, por nuk pati asnjëherë reagim publik. Lidhja e saj me partnerin turk Hysen Usta do të kurorëzohet së shpejti për martesë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë