Loading…

George Clooney po i futet politikës, flet mashkulli më seksi në botë

  • 11/10/2021 | 14:12

George Clooney po i futet politikës, flet mashkulli më seksi në botë

Në një intervistë të fundit me BBC, George Clooney foli hapur për atë që ai mendonte për Presidentin amerikan Joe Biden dhe paraardhësin e tij Donald Trump, transmeton Gazeta Metro.


Clooney gjithashtu zbuloi nëse ai do të përfshihej ndonjëherë në politikë.

Aktori tha se nuk po mendonte për një karrierë politike sepse donte të “kishte një jetë të mirë”. Ai hodhi poshtë mundësinë e futjes në politikë dhe kur u pyet nëse donte të merrej ndonjëherë me politikë, ai tha:

“Jo, sepse dua të kem një jetë të mirë. Unë mbusha 60 vjeç, fola me gruan time dhe thashë që ne duhet t’i konsiderojmë 60 si një vit të jetës paqësore”, tha ai.

“Për të bërë gjëra që i dua. Por pas 20 viteve do të jem 80 vjeç dhe ky është një numër domethënës. Pavarësisht se sa stërviteni, çfarë hani, jeni 80. Kjo është arsyeja pse unë thashë që ne duhet të sigurohemi që t’i shijojmë dhe jetojmë këto vite në mënyrën më të mirë të mundshme.”, përfundoi aktori që njëherë e mirë i mbylli të gjitha dyshimet se ai do të futet në sferën politike siç kanë bërë disa kolegë të tij./gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë