Loading…

Georgina realizon fotosesion vetëm në të brendshme

  • 16/09/2020 | 10:33

Georgina realizon fotosesion vetëm në të brendshme

Georgina ktheu edhe një herë vëmendjen nga ajo.


Georgina Rodriguez arrin që ta kthejë vëmendjen sërish tek ajo, para paraqitjes glamuroze në Festivalin e Filmit në Venecia, shkruan lajmi.net.

Partnerja e Cristiano Ronaldos u bë kryetemë e medieve rozë me veshjet elegante në tapetin e kuq, në një prej paraqitjeve ishte veshur nga kreatorja shqiptare, Lia Stublla.

Së fundi, Rodriguez ka postuar fotografi nga prapaskenat e realizimit të një fotosesioni të ri, në të cilin shfaqet tejet e “nxehtë”.

Ajo kishte veshur një palë bikini të verdha me të zezë, në të cilat theksonte fizikun e përsosur.

https://www.instagram.com/p/CFIBOxzqH2u/?utm_source=ig_embed

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë