Loading…

Georgina Rodriguez e pranon: Nuk ia kam idenë futbollit

  • 21/01/2022 | 13:07

Georgina Rodriguez e pranon: Nuk ia kam idenë futbollit

Georgina Rodriguez është në promovimin e plotë të dokumentarit të saj “Soy Georgina” , të cilin mund ta shijoni në Netflix duke filluar nga e enjtja e ardhshme, 27 janar.


Në një intervistë për “El Pais” është treguar e sinqertë për marrëdhënien që ka me fëmijët e Cristianos, të cilët i konsideron të sajat.

“As Cristiano dhe as unë nuk konsiderojmë se Alana është vajza ime e vetme. Fëmijët e mi janë katër dhe të katër më quajnë mami. Ajo që ndodh është se në internet publikohen shumë gjëra që nuk janë të vërteta. Kjo është thjesht një gjë tjetër që njerëzit nuk e dinë”, tha ajo.

Përveç kësaj, ai ka pranuar se, pavarësisht se partneri i tij është një nga lojtarët më të mirë në histori, ajo nuk di asgjë për futbollin: “Nuk kam qenë kurrë i interesuar për futbollin kur isha e vogël. Më interesonte baleti, por nuk jam fanse e futbollit dhe e vërteta është që në shtëpi nuk flasim për futbollin sepse nuk e kam idenë ”, ka pranuar ajo.

Georgina ka siguruar gjithashtu se ndihet e kompletuar: “Jam një person shumë pozitiv, më shumë se ambicioz apo llogaritës. Jeta është shumë më e thjeshtë se e gjithë kjo dhe në fund mendoj se gjërat po më shkojnë mirë sepse nuk veproj me zili, me lakmi as të keqe. Pra, nëse je me fat rruga do të të çojë në vende. Por sigurisht që jam e lumtur dhe ndihem shumë e plotësuar ”, ka komentuar ajo.

“Për mua luksi është edhe të shkosh në fshat me një çarçaf për të ngrënë një sanduiç. Dhe pikërisht ajo, siç e ka shpjeguar edhe ajo në raste të mëparshme, e di “çfarë është të mos kesh asgjë dhe çfarë është të kesh gjithçka”.

 

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë