Loading…

Georgina Rodriguez shfaqet e mahnitshme

  • 30/07/2021 | 10:05

Georgina Rodriguez shfaqet e mahnitshme

Georgina Rodriguez gjithmonë duket mirë. Ajo tërhoqi vëmendjen e ndjekësve në rrjete sociale teksa pozonte me një fustan me lule.


Bukuroshja dukej e mrekullueshme në njërën prej imazheve ndërsa qëndronte jashtë ulur ndërsa imazhin e dytë të mrekullueshëm ajo u mbështet në lavaman ndërsa aplikoi buzëkuqin, raporton Daily Mail, transmeton Klankosova.tv.

Georgina dhe i dashuri i saj, Cristiano këtë muaj kishin shijuar disa kohë së bashku në Mallorca dhe Cannes.

Dyshja dukeshin të artë në perëndimin e diellit dhe u shfaqën me një ekran komod ndërsa ishin në jahtin luksoz ku u kënaqën me fëmijët e tyre.

Georgina vitin e kaluar tregoi se takimi me yllin e Juventusit ishte në dashuri në shikim të parë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë