Loading…

Georgina Rodriguez shkon në Katar, publikon pozat joshëse nga stadiumi

  • 03/12/2022 | 13:01

Georgina Rodriguez shkon në Katar, publikon pozat joshëse nga stadiumi

Georgina Rodriguez udhëtoi për në Katar për të shoqëruar Cristiano Ronaldon në atë që mund të jetë Botërori i tij i fundit.


28-vjeçarja erdhi në vendet arabe me fëmijët e saj për të mbështetur partnerin e saj me shpresën se Portugalia do të fitojë Kupën.

“Kupa e Botës në Katar”, shkruan Georgina në fund të një serie fotosh nga qëndrimi i saj në Kupën e Botës, ku këtë të premte, më 2 dhjetor, ka shoqëruar bashkëshortin e saj në ndeshjen kundër Koresë.

Georgina Rodriguez paketoi valixhet dhe hipi në një avion privat me fëmijët e saj për në Katar për të mbështetur futbollistin portugez.

Disa orë më parë dhe përmes rrjeteve të saj sociale, ndikuesja dhe modelja dokumentoi udhëtimin e saj në Lindjen e Mesme e shoqëruar nga fëmijët e çiftit.

Partnerja e CR7 u prit mirë me një tortë të madhe që kishte figurën e lojtarit, ndër të tjera në përputhje me festën e Kupës së Botës.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë