Loading…

Georgina shijon një natë romantike me Cristiano Ronaldon

  • 27/01/2021 | 08:20

Georgina shijon një natë romantike me Cristiano Ronaldon

Blogerja e njohur ka vendosur të kaloj kohë me futbollistin.


Georgina publikoi një video në profilin e saj në Instagram e cila tregoi ambientin e bukur se ku po qëndron bashkë me Ronaldon.

Në tavolinën luksoze që Georgina e ka postuar shihet e mbushur me trëndafila të kuq dhe qirinjtë.

Ajo ka bërë tag, Ronaldon por nuk ka shkruar për të zbuluar detaje rreth takimit.

Ndryshe, çifti janë shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit, Georgina është ajo e cila qëndron çdoherë pranë Cristianos duke e mbështetur në karrierën e tij si futbollist.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë