Loading…

Georginën gati e ‘tradhtojnë’ bikinit në pishinë

  • 23/05/2020 | 13:11

Georginën gati e ‘tradhtojnë’ bikinit në pishinë

Një detaj i kishte ikur Georginës në foton e fundit.


Georgina Rodriguez po vazhdon të qëndrojë e vetizoluar bashkë me Ronaldon dhe fëmijët.

Shtëpia e tyre luksoze u jep mundësi të merren me aktivitete të ndryshme, andaj nuk mërziten nga qëndrimi të mbyllur.

Partnerja e futbollistit publikoi një foto në pishinën e shtëpisë bashkë me Ronaldon dhe katër fëmijët e tyre.

Bikinit e zeza gati e ‘tradhtuan’ Georginën, duke i zbuluar shumë në pjesën intime, por duket se ajo këtë detaj nuk e kishte vënë re.

Në mbishkrimin që ia la fotos, ajo tha se ishte mirënjohëse për këtë familje që ka.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë