Loading…

‘Gërditshëm’, Blerta Deliu: Dështimin e kësaj Qeverie, nuk e fsheh bash asnjë propagandë

  • 03/10/2022 | 23:22

‘Gërditshëm’, Blerta Deliu: Dështimin e kësaj Qeverie, nuk e fsheh bash asnjë propagandë

Deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Blerta Deliu-Kodra ka reaguar shkurtimisht lidhur me publikimin e videos nga Lëvizja Vetëvendosje, kinse qeveritarët e kaluar kanë keq qeverisur për 20 vite, transmeton Gazeta Metro.


Ajo thotë se dështimin e Qeverisë nuk mund ta fsheh asnjë propagandë dhe e quan të ”gërditshme”.

”Dështimin e kësaj Qeverije, nuk e fsheh bash asnjë propagandë! Gërrditshëm,” shkruan Deliu-Kodra.

Në videon e publikuar, VV shpërfaqet si parti që nuk ka bashkëpunuar me partitë opozitare, edhe pse ata gjatë kohës që ishin në opozitë kanë pasur bashkëpunime me të gjitha partitë politike, përveç me PDK’në. /gazetametro.net 

Rekomandime
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë