Loading…
Gërshetat trend i kësaj vjeshte |FOTO
  • 24/09/2018 | 17:30

Gërshetat trend i kësaj vjeshte |FOTO

Gërsheti duket se këtë vit do të jetë dhe trendi më i preferuar nga të gjithë. Jemi mësuar shpesh të shikojmë yjet që ju pëlqen shumë të luajnë me gërshetat dhe sidomos vjeshtën e këtij viti.


E para që e solli në vëmendje këtë trend ka qenë Cara Delevingne, por ajo nuk është e vetmja.

Përmes fotove ju do të shikoni disa ide dhe pse jo të mund ti bëni më pas dhe te flokë tuaj.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë