Loading…

Gërvalla: ‘Trimit’ i janë përzier ‘Vijat e kuqe’ me ‘Tepihun e kuq’

  • 17/05/2017 | 02:50

Gërvalla: ‘Trimit’ i janë përzier ‘Vijat e kuqe’ me ‘Tepihun e kuq’

E bija e veprimtarit Jusuf Gërvalla, dhe njëherësh anëtare e LDK-së, Donika Gërvalla ka reaguar pas koalicionit parazgjedhor PDK-AAK-NISMA.


Gërvalla ka shprehur dyshimin e saj në mos Ramush Haradinajt i janë ngatërruar “vijat e kuqe” me “tepihun e kuq”, shkruan gazetametro.net

Ajo përmes rrjetit social Facebook ka bërë publik këtë reagim, ku Haradinajt i referohet me “trim”.

Kujtojmë që Haradinaj drejtoi kritika të ashpra drejt PDK’së, të cilat së fundi u përkthyen në mbështetjen e fuqishme që kjo parti i dha rrëzimit të qeverisë PDK-LDK. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë