Loading…

Getinjo i ‘hin laknave’: Një herë tha toka është e rrafshët, tash thotë se kallashi u shpik nga një i Kamenicës

  • 08/12/2022 | 19:21

Getinjo i ‘hin laknave’: Një herë tha toka është e rrafshët, tash thotë se kallashi u shpik nga një i Kamenicës

I jashtëzakonshmi i “Big Brother VIP Kosova”, është padyshim Getinjo. Ai po ndan me banorët shumë gjëra të cilat nuk janë dëgjuar më parë.


E deklaratat e reperit po bëhen tema kryesore në mediat rozë.

Edhe kësaj radhe ai ka lëshuar një perlë të tij.

Ai po ua tregonte banorëve një histori ku sipas tij rrënjët e kallashit mund të jenë nga njeriu i Kamenicës.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë