Loading…

Getinjo ia bën këtë surprizë Vivinit përmes parashutës 

  • 25/01/2023 | 16:56

Getinjo ia bën këtë surprizë Vivinit përmes parashutës 

Getinjo e ka surprizuar sot nga jashtë të dashurën e tij, Vivien.


Reperi i dërgoi mesazh përmes parashutës e cila fluturoi mbi shtëpinë e Big Brother VIP Kosova.

“Të puth Geti shumë”, shkruante në mesazhin që valëvitej.

Kjo befasi e gëzoi shumë Vivien e cila u emocionua kur e pa.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë