Loading…

Getinjo: Kam punuar si kamarier, shankist dhe punëtor ndërtimi

  • 09/12/2022 | 11:25

Getinjo: Kam punuar si kamarier, shankist dhe punëtor ndërtimi

Getinjo rrëfen jetën e tij brenda shtëpisë së BBV Kosova, para banorëve të tjerë. Ai ka treguar se para se të bëhej i famshëm kishte punur si kamarier dhe disa punë të tjera, shkruan Gazeta Metro.


Artisti nga Ferizaj tashmë është bërë pjesë e BBV Kosova, ku po tregohet mjaft aktiv gjatë qëndrimit në shtëpi. Ai në një bisedë me banorët e tjerë, ka treguar se ka punuar disa punë të ndryshme.

“Unë vet kam punuar si kamarier, shankist (menaxher), kam lyer, e kam kapur hilltin (punëtor ndërtimi) në 6:00 të mëngjesit, e kam lëshuar në 8:00 të mbrëmjes”, është shprehur reperi.

Ai disa herë, në disa prononcime të ndryshme televizive, ka deklaruar se nuk e ka pasur jetën e lehtë para se të bëhej i famshëm.

Getinjo cilësohet si një nga rap artistët më të njohur në Kosovë, i cili ka krijuar shumë hite./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë