Loading…

Getinjo konfirmon rikthimin me Vivin

  • 03/06/2023 | 09:03

Getinjo konfirmon rikthimin me Vivin

Reperi i njohur, Getnjo ka konfirmuar ribashkimin me Vivien Thanon, me të cilën u nda javë më parë.


Pak minuta më parë, Getinjo ka publikuar një fotografi në InstaStory me Vivienin.

Po ashtu, Vivi është parë në Ferizaj duke bërë “pazarin” e ditës me vjehrrën e saj.

 

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë