Loading…

Getinjo përfundon në burg?

  • 15/09/2023 | 12:13

Getinjo përfundon në burg?

Me shumë gjasë, reperi i njohur Getinjo është arrestuar.


Kjo të paktën sipas vëllait të tij, Mozzik i cili lajmin e ka bërë të ditur përmes një postimi.

Ai ka ndarë në Instagram një fotografi të Getinjos nën mbishkrimin:

“Liri për Getin. Shihemi së shpejti vëllai im, dashtë Zoti”.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë