Loading…

Getinjo publikon këngën e re të shoqëruar me një videoklip minimalist

  • 17/06/2021 | 18:19

Getinjo publikon këngën e re të shoqëruar me një videoklip minimalist

Reperi shqiptar, Getinjo, e ka publikuar këngën e tij më të re.


Reperi i njohur shqiptar, Getinjo, e ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor, shkruan atvlive.tv.

Kënga mban titullin “Pare” dhe vjen e realizuar edhe në anën vizuele, pra me videoklip.

Me këtë projekt Getinjo ka dashur ta jap një mesazh për audiencën dhe ka treguar se si ka reflektuar fillimisht për veten e vet.

Më poshtë mund ta gjeni videon e plotë të këtij projekti muzikor.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë