Loading…

Getoar Selimi mbush 23 vjet në muzikë

  • 26/02/2021 | 14:12

Getoar Selimi mbush 23 vjet në muzikë

Reperi i njohur, Getoar Selimi , ose siq njifet në publik Gheto Geasy ka mbushur sot 23 vjet karriere në muzike, transmeton Gazeta Metro.

Ai është një ndër emrat me të famshëm te showbizit shqiptar, krijues i shumë hiteve të medha dhe bashkpunimeve të shumta.

Une me shokun tem te ngusht plot 23 vjet te pandashem …” ka njoftuar reperi në rrjetin social Instagram teksa shihet në studio.

Kujtojmë se kenga e fundit e tij është bashkpunimi me Majk “Hajde te Baba”.//gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë