Loading…

Gëzimi i tij: Qeni e ka zbuluar si përdoret makina për akull |PAMJE

  • 24/05/2019 | 15:21

Gëzimi i tij: Qeni e ka zbuluar si përdoret makina për akull |PAMJE

Qentë edhe njëherë po e konfirmojnë se sa janë inteligjentë, transmeton Gazeta Metro.

Ky, nga kjo video, e ka zbuluar se si punon makina për akull. Po supozojmë se me këmbëngulje ka shikuar se si e bëjnë këgtë “pronarët”, ndërsa tash ka vendosur ta demonstrojë.

O sa i gëzuar është! Dhë të gjithë mund të shërbehën me akull!

/gazetametro.net

Më të fundit
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë