Loading…

Gëzohet Jahja Kokaj: Më kanë ftuar në Paris, ma paguajnë edhe udhëtimin e fjejten

  • 14/05/2022 | 22:14

Gëzohet Jahja Kokaj: Më kanë ftuar në Paris, ma paguajnë edhe udhëtimin e fjejten

Deputetin e Vetëvendosjes, Jahja Kokaj, e kanë ftuar në Paris.


Lajmin e ka bërë të ditur vetë ai përmes një postimi në Facebook. Deputeti ka treguar se atje ia kanë paguar udhëtimin dhe akomodimin.

Shkrimi i plotë:

Ftesa per Konference ne Paris, per teknologjite me te reja, duke ma paguar akomodimin, udhtimin dhe te gjitha.. eshte nje gezim tjeter qe dua ta ndaj me juve miq te nderuar.

Ekspertiza modeste qe kam arrite ne lemine e Femto Lasereve, zbatimine tyre ne depozitimin e nanogrimacave, per struktura per konvertime foto voltaike, eshte baze edhe per kete ftese.

Pason ftesa, ku munde te shihen informacionet ne internet, per ata qe duan te marrin pjese ne kete konference.

Rastesisht edhe nje citim i ri per kete zbulim timin, ishte lajmi i dyte qe mora.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë