Loading…

Gëzuar 2017’a!

  • 31/12/2016 | 23:58

Gëzuar 2017’a!

Pas shumë peripecish, sfidave, problemeve, qytetarët kremtuan ndërrimin e moteve. Pranë familjeve, u përçuan mesazhe dashurie, respekti dhe tolerance.


2016’a ishte e vështirë për qytetarët kosovarë, por të njejtët nuk hezituan të shprehnin dëshirat për vitin e ardhshëm.

2017’a po na gjen me shumë punë që kërkojnë të kryhen, e shumë obligime që na presin sapo të kthehemi në punë.

Por, sonte të ngrejmë dolli për punën, për suksesin e këtij viti dhe vitit që do të vijë. Le të jetë një vit i respektit, kultivimin të dashurisë dhe proklamimit të ligjshmërisë.

Gazeta Metro shfrytëzon rastin të urojë të gjithë lexuesit, duke premtuar se 2017’a do të jetë vit i përkushtimit dhe punës në shërbim të interesit të publikut.

Gazeta Metro ju uron, gëzuar 2017’a!

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë