Loading…
Ghetto Geasy po sjellë këngë me një tjetër mashkull të njohur
  • 21/07/2018 | 18:53

Ghetto Geasy po sjellë këngë me një tjetër mashkull të njohur

Pati sukses të jashtëzakonshëm me Flori Mumajesin e më pas edhe me Majkin, por Ghetto Geasy nuk po e lë me kaq.


Prive ka mësuar se reperi i cili është lider në Babastars, po sjellë këngë me Brunon – artisti i cili është pjesë e Threedots tash e disa vite.

Akoma nuk janë zbuluar detajet e këngës apo datës së publikimit por ajo që ka rëndësi është se dyshja tashmë e kanë planifikuar duetin i cili padyshim se do të jetë edhe një hit më tepër.

Të dyja projektet ‘Dashni’ me Florin e ‘Paris Milano’ me Majkin kanë arritur miliona klikime në youtube për një kohë shumë të shkurtër duke u shëndrruar në mega-hite./Prive.al

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë