Loading…

Ghetto Geasy uron vajzën për ditëlindje: Kur erdhe në jetë ti, unë u linda për së dyti

  • 24/11/2022 | 17:12

Ghetto Geasy uron vajzën për ditëlindje: Kur erdhe në jetë ti, unë u linda për së dyti

Ghetto Geasy dhe Marina Vjollca, një vit më parë janë bërë prindër për herë të parë.


Ata janë prindër të një vajze të cilën e quajtën Marget.

Ditën e sotme ajo ka mbushur plotë një vit.

E në këtë ditë të veçantë nuk kishte si të mungonte edhe urimi i Ghetto Geasyt.

“Jeta e Babës, kur erdhe në jetë ti, unë u linda për së dyti. Tani kur shoh buzëqeshjen tënde engjëllore dhe sytë e tu të bukur plot jetë, mbështesin besimin tim, se jeta ia

vlen të jetohet me të gjitha pengesat që vijnë e shkojnë gjatë rrugës. Babi do jetë gjithmonë këtu për ty bija ime! Gëzuar ditëlindjen e paç jetë të gjatë e të lumtun Engjëlli im!”, ka shkruar reperi.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë