Loading…

Gigi Hadid dhe Leo Di Caprio janë zyrtarisht çift

  • 22/09/2022 | 13:29

Gigi Hadid dhe Leo Di Caprio janë zyrtarisht çift

Është tashmë zyrtare Leonardo DiCaprio dhe modelja e famshme, Gigi Hadid janë çifti më i ri dhe (tepër i bukur) i showbizit botëror.


Fituesi i Oscars që vdes për biondet ka pasur “gjithmonë një pëlqim” për Gigi Hadid , raporton një burim për “Us Weekly.”

“Ai mendon se ajo është sigurisht e bukur, por gjithashtu një personazh i mençur dhe i lezetshëm”, shton më tej burimi

Sipas burimeve ata “kanë shumë miq të përbashkët”dhe të gjithë janë të lumtur t’i shohin së bashku, edhe pse shumë prej tyre u surprizuan nga ky lajm.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë