Loading…

Gigi Hadid tregon gjoksin pa reçipeta

  • 05/12/2019 | 22:54

Gigi Hadid tregon gjoksin pa reçipeta

Modelja e njohur amerikane, Gigi Hadid, nuk e ka problem të pozoi edhe pa reçipeta.


Ajo së fundmi e ka publikuar një imazh në të cilin e ka fotografuar vetëm gjysmën e trupit.

E veshur me një xhaketë të zezë i shihet një pjesë e gjoksit andaj nuk kanë pasur se si të mungojnë edhe komentet e ndyshme.

 

View this post on Instagram

 

@chanelofficial drip

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë