Loading…

Giroud gjithnjë e më afër kalimit tek Inter

  • 15/01/2020 | 08:13

Giroud gjithnjë e më afër kalimit tek Inter

Inter është shumë afër që të bëjë edhe një lëvizje të madhe për fazën ofensive.


Tash e disa ditë, emri i Olivier Giroud lidhet me një kalim të mundshëm tek skuadra e Inter.

Gazetari italian, Nicolo Schira, shkruan se Inter ka arritur në marrëveshje me Giroud, për një kontratë të vlefshme deri në vitin 2022.

Schira thotë se lojtari dhe skuadra janë pajtuar, dhe tashmë pritet vetëm akordi me skuadrën e Chelsea.

7 milionë është shuma e kërkuar për francezin, kurse Inter ka ofruar pesë milionë euro.

Mbetet të shihet nëse marrëveshja do të finalizohet gjatë këtyre ditëve.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë