Loading…

Gjahtarët vendosen kamerën në pyll për të ndjekur kafshët, mbetën të shokuar nga ajo çfarë pan

  • 04/05/2017 | 23:53

Gjahtarët vendosen kamerën në pyll për të ndjekur kafshët, mbetën të shokuar nga ajo çfarë pan

Imazhi i një vajzë të vogël fantazmë të filmuar në një pyll të New York-ut ka tmerruar banorët e zonës.


Kamera u vendos në pyll nga disa gjahtarë të cilët donin të inspektonin zonën nëse ishte e vlefshme për të nisur gjuetinë.

Ata mbetën të shokuar kur panë imazhin e një fantazme duke luajtur në pyll.

Pasi pyetën të gjithë banorët e zonës nëse e njihte dikush vajzën dolën në përfundimin se pylli është i pushtuar nga fantazmat.

Sipas legjendave lokale, aty ka mbetur e vdekur një vajzë e të njëjtës moshë në kohën kur në pyll ishin duke u ndërtuar shinat e hekurudhës.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë