Loading…

Gjakovari bën gruan për spital, policia e arreston

  • 21/05/2017 | 13:01

Gjakovari bën gruan për spital, policia e arreston

Një grua nga qyteti i Gjakovës, ka pranuar tretman mjekësor pasi bashkëshorti i saj e sulmoi atë fizikisht.

Kështu thuhet në raportin e policisë derisa mësohet se rrahja pasoi pas një mosmarrëveshjeje në mes çiftit.

Bëhet e ditur që pas sulmit fizik që i shkaktoi të shoqes, policia ka arrestuar mashkullin shqiptar identiteti i të cilit nuk është bërë i ditur.

I dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë