Loading…

Gjakovari rrah të dashurën, me të cilen bashkëjetonte

  • 27/10/2019 | 15:39

Gjakovari rrah të dashurën, me të cilen bashkëjetonte

Një person është arrestuar në Gjakovë, pasi ka sulmuar fizikisht të dashurën e tij me të cilën ishin duke bashkëjetuar, transmeton Gazeta Metro.


Viktima ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa, i dyshuari me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Njoftimi i plotë i policisë:

Është arrestuar një i dyshuar mashkull K/shqiptar i cili ka sulmuar fizikisht të dashurën e tij femër K/Shqiptare me të cilën janë duke bashkëjetuar. Viktima ka pranuar tretman mjekësor ndërsa i dyshuari me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë