Loading…

Gjakovarja merr 5 euro ryshfet, arrestohet

  • 20/04/2017 | 12:43

Gjakovarja merr 5 euro ryshfet, arrestohet

Policia e Kosovës ka arrestuar një femër të kombësisë shqiptare në Gjakovë, pasi që ka marrë 5 euro ryshfet për rregullimin e një dokumenti.


Rasti ka ndodhur dje në rrugën “Nënë Tereza”, raporton të enjten Policia e Kosovës, përcjell gazetametro.net

Me urdhër të prokurorit e dyshuara pas intervistimit lirohet në procedurë të rregullt./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë