Loading…

Gjakovarja merr telefonin dhe kërcënon ish-burrin, arrestohet nga Policia

  • 12/11/2021 | 09:35

Gjakovarja merr telefonin dhe kërcënon ish-burrin, arrestohet nga Policia

Një grua në Gjakovë ka përfunduar në pranga, shkruan Gazeta Metro.

Sipas raportit të policisë, ajo është arrestuar pasi që dyshohet se përmes telefonit kishte kanosur ish burrin e saj kosovar.

Me urdhër të prokurorit e dyshuara pas inicimit të rastit është liruar.

Rasti vazhdon në procedurë të rregullt.  /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë