Loading…

Gjakovë: Gjendet një person pa shenja jete

  • 24/10/2021 | 09:02

Gjakovë: Gjendet një person pa shenja jete

Një person i gjinisë mashkullore është gjetur pa shenja jete dje në afërsi të shtëpisë së tij, në fshatin Sopot në Gjakovë.


Ekipi mjekësor ka konstatuar vdekjen e tij, ndërsa rasti në polici është hapur si “hetim i vdekjes”.

Trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.

Njoftimi i plotë i policisë:

HETIM I VDEKJES /Fsh. Sopot, Gjakovë  23.10.2021 – 16:50. Është raportuar se trupi i viktimës mashkull kosovar është gjet afër shtëpisë së tij. Në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitë policore dhe mjekët të cilët kanë konstatuar vdekjen e viktimës. Me urdhër të prokurorit kujdestar, trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë