Loading…

Gjakovë, përfshihet nga zjarri një lokal

  • 20/01/2022 | 10:06

Gjakovë, përfshihet nga zjarri një lokal

Policia e Kosovës për rajonin e Gjakovës ka njoftuar për një incident zjarri në fshatin Opterushë, shkruan Gazeta Metro.


Ankuesi mashkull e ka njoftuar Policinë e Kosovës se lokali i tij është përfshirë nga zjarri.

Zjarri është ndalur nga njësit përkatëse teksa nuk ka të lënduar.

Këtu keni raportin e plotë:

“INCIDENT ZJARRI

Fsh. Opterushë, Rahovec, 19.01.2022-07:10. Ankuesi mashkull kosovar ka njoftuar se  lokali i tij ishte përfshirë nga zjarri. Në vend ngjarje kanë dal njësitet përkatëse. Zjarri është shuar, nuk raportohet për të lënduar”, thuhet në komunikatën e Policisë së Kosovës. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë