Loading…

‘Gjaku më i ri i Kombit më të vjetër’: Kastriotët e Gostivarit nderojnë heroin, Afrim Bunjaku

  • 01/10/2023 | 20:13

‘Gjaku më i ri i Kombit më të vjetër’: Kastriotët e Gostivarit nderojnë heroin, Afrim Bunjaku

“Gjaku më i ri i Kombit më të vjetër”, shkruan në mesazhin që tifozët nga Gostivari kanë përcjellë.


Ky është mesazhi që tifozëria e klubit futbollistik Gostivari, kanë ndarë për të nderuar veprën e policit hero nga Kosova, Afrim Bunjaku, përcjell klankosova.tv.

Bunjaku u vra më 24 shtator nga një akt sulmi terroristësh serbë në Banjskë të Zveçanit.

Fotografia është publikuar nga rrjeti medial Lapsi.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë