Loading…
Gjallesa mutante detare e ngjashme me njeriun tmerron njerëzit
  • 12/07/2018 | 17:38

Gjallesa mutante detare e ngjashme me njeriun tmerron njerëzit

Është përhapur një video bizarre e një gjallese të ngjashme me njeriun, pasi u gjet e gjallë.


Kjo kafshë e çuditshme u zbulua në ujë pranë një plazhi në Kinë, transmeton gazetametro.net

Njerëzit lokalë u frikësuan t’i afroheshin por më pastaj një burrë e kapi atë për të bërë një foto me të.

Kur e kapi, ai mbeti i stepur pasi kafsha filloi të lëvizte kokën dhe gjymtyrët.

Video është postuar në kanalin e YouTube ku ka fituar shumë popullaritet.

 

Përshkrimi lexon: “Kjo gjallesë duket të ketë një kokë të ngjashme me njeriun me duar dhe gjymtyrë.

“Për mendimin tim, kjo mund një specie e re e jetës ujore ose një yll deti mutant.” /gazetametro.net

Për të shikuar videon, klikoni KËTU

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë