Loading…

Gjashtë klube nga Premier Liga të interesuara për Ramosin

  • 20/11/2020 | 20:12

Gjashtë klube nga Premier Liga të interesuara për Ramosin

Gjashtë klubet më të mëdha të Premier Ligës kanë treguar interesim për shërbimet e Sergio Ramos, raporton “90min”.


Mbrojtësi i Real Madridit ka kontratë deri në fund të sezonit dhe do të fillojë bisedimet me krerët e “Galaktikëve” për një marrëveshje të re, për të qëndruar në Santiago Bernabeu.

Por kjo nuk do t’i ndalojë klubet si Liverpool, Manchester City, Manchester United, Chelsea, Arsenal dhe Tottenham që të kontaktojnë me agjentët e Ramos për një marrëveshje të mundshme që do ta shihte yllin 34 vjeçar të lëvizte drejt Premier Ligës.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë