Loading…

Gjatë 24 orëve 2 të vdekur e 16 të lënduar në aksidente

  • 22/12/2016 | 13:42

Gjatë 24 orëve 2 të vdekur e 16 të lënduar në aksidente

Gjatë 24 orëve të fundit në territorin e vendit kanë ndodhur gjithsej 59 aksidente trafiku, prej të cilave dy kanë përfunduar me pasoja fatale, 16 me persona të lënduar dhe 41 me dëme materiale.

Ndërsa ndaj të gjithë pjesëmarrësve që kanë thyer rregullat e trafikut, policia rrugore ka shqiptuar 738 gjoba kundërvajtëse, thuhet në raportin e Policisë./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë