Loading…

Gjenden 100 euro të falsifikuara në Pejë

  • 20/02/2017 | 11:29

Gjenden 100 euro të falsifikuara në Pejë

Në Pejë , viktima mashkull K-Shqiptar ka raportuar se dje në dyqanin e tij ka pranuar një kartëmonedhë prej 100 €, e cila dyshohet të jetë e falsifikuar, njofton Policia e Kosovës, transmeton gazetametro.net

Monedhën e falsifikuar e ka konfiskuar krim-teknika dhe me urdhër të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë