Loading…

Gjenden 3 predha të pa shpërthyera në Prekaz

  • 01/09/2017 | 12:32

Gjenden 3 predha të pa shpërthyera në Prekaz

Një person në fshatin Prekaz të Skenderajt ka raportuar në Polici se derisa ka qenë duke i ruajtur bagëtitë në një fushë ka hasur në tri predha të pa shpërthyera.


Njësiti për deminim i KFOR-it dhe FSK-së kanë tërhequr mjetet e dyshuara nga vendi i ngjarjes.

Predhat mund të kenë mbetur nga lufta e fundit në Kosovë, por kjo nuk është konfirmuar ende nga autoritetet.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë