Loading…

Gjendet e mitura që u zhduk në Viti, dyshohet se është dhunuar

  • 06/11/2021 | 08:57

Gjendet e mitura që u zhduk në Viti, dyshohet se është dhunuar

Policia ka njoftuar se vajza e mitur e cila ishte raportuar si e zhdukur, e njëjta është gjetur me datën 05.11.2021 në Viti, shkruan Gazeta Metro.

Viktima  është intervistuar në prezencë të punëtorit të qendrës për punë sociale, ku ka njoftuar se ishte dhunuar nga i dyshuari mashkull kosovar.

Viktima dërgohet në ekzaminim gjinekologjik.

I dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë