Loading…

Gjendet e varur 19 vjeçarja nga Gjilani: Lë pas një fëmijë

  • 18/10/2020 | 22:24

Gjendet e varur 19 vjeçarja nga Gjilani: Lë pas një fëmijë

Një ngjarje e rëndë ka tronditur mbrëmë Gjilanin, pasi që një 19-vjeçare është gjetur e varur në degën e një lisi, ku dyshohet se ka kryer vetëvrasje.


Gazeta Sinjali mëson se bëhet fjalë për viktimën Arbesa Murseli Lipovica, për vdekjen e së cilës prokuroria ka nisur hetimet, derisa ende nuk dihet për motivet e ngjarjes.

Gazeta Sinjali mbrëmë raportoi se viktima ishte larguar nga shtëpia e burrit dhe pas kërkimit nga familjarët e saj, është gjetur në një distancë rreth 300 metra larg shtëpisë.

E ndjera ka lënë një fëmijë, derisa varrimi i saj është bërë sot në Gjilan.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë