Loading…

Gjendet e vdekur një 23 vjeçare në lumin Erenik

  • 30/04/2017 | 10:54

Gjendet e vdekur një 23 vjeçare në lumin Erenik

Një person është gjetur i vdekur në lumin Erenik, nën urën e “Tabakëve”, në Gjakovë.


Lajmin për kallxo.com e ka konfirmuar Policia. Sipas komandantit të Stacionit Policor në Gjakovë, Krist Gjokaj, trupi i viktimës është gjetur rreth orës 7:30 të mëngjesit.

Viktima është e gjinisë femërore e moshës rreth 23-vjeçare. Policia, prokurori dhe mjekësia ligjore ka dalë në vendin e ngjarjes dhe janë duke u marrë me rastin.

Sipas komandantit të Policisë ende nuk dihen shkaqet e këtij rasti.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë