Loading…

Gjendet e vdekur një 76-vjeçare në Dardani, jetonte e vetme

  • 05/08/2022 | 08:25

Gjendet e vdekur një 76-vjeçare në Dardani, jetonte e vetme

Një grua e moshës 76-vjeçare është gjetur e vdekur në banesën e saj në lagjen Dardania në Prishtinë. E moshuara jetonte e vetme në banesë.


Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë, Bajram Krasniqi.

Rasti po trajtohet në koordinim me prokurorinë.

“Në ora 13:33, policia është njoftuar se në lagjen Dardania Prishtinë, në një banesë, mund të jetë një trup i pajetë. Njësitet policore janë angazhuar në atë lokacion. Në një banesë është hasur pa shenja jete një grua (viti i lindjes 1946), e cila jetonte e vetme. Në vend ngjarje pos policisë ka dalë edhe ekipi mjekësor emergjent. Rasti është duke u trajtuar në koordinim me prokurorinë”, ka thënë Krasniqi.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë