Loading…

Gjendet e vdekur një grua në liqenin e Badovcit

  • 08/11/2021 | 18:27

Gjendet e vdekur një grua në liqenin e Badovcit

Një grua është gjetur pa shenja jete sot në liqenin e Badovcit, ka njoftuar policia.


Në vendin e ngjarjes është ftuar Mjekësia Ligjore, ndërsa prokurori i shtetit ka nisur hetimet për zbardhjen e vdekjes së saj.

Njoftimi i plotë i policisë:

Rreth orës 14:00, është pranuar Informata për prezencën e një trupi të pajetë në liqenin e Badocit. Me të marrë informatën policia me të gjitha njësitë e nevojshme si dhe prokurori i shtetit kanë dalë në vendin e ngjarjes. Po ashtu janë ftuar edhe zyrtarët e institutit të mjekësisë ligjore për tërheqjen e trupit të pajetë (femër). Aktualisht policia konform rekomandimeve të prokurorit të shtetit ka iniciuar rastin hetim mbi vdekjen.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë